Hakkımızda

Hakkımızda

Mona Makine Technology 1990 yılından bu yana hızla büyüyen ivmesiyle sektörün nabzını tutan, yeniliklere açık, güvenilir ve gelişmeci bir firma olmuştur. Mona Makine Technology – kurulduğu günden bugüne kadar üretim, satış ve proje odaklı bir sürece hizmet ederek, 1000’in üzerinde kurduğu makineyle kozmetik makine sektöründe adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Firmamız bütün ürünleri için satış ve satış sonrası desteğiyle de müşteri memnuniyetini önemsemektedir. Hedefimiz siz değerli müşterilerimizden aldığımız destek ve önerilerle kaliteden ödün vermeden ürün portföyümüzü daha ileriye taşımaktır. “Referansımız; Müşterilerimizdir” sözünü kendimize ilke edinmiş, yapılacak her işi malzeme ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, uygun fiyat politikası ile zamanında teslim ederek müşterilerimizin memnuniyetini prensibimiz haline getirdik.

Mona Makine Technology ailesi olarak sahip olduğumuz başarı, çalışma gücü ve azmini siz değerli müşterilerimizin memnuniyetine borçluyuz.

 

Misyonumuz

Müşteri ihtiyaç ve beklentisi doğrultusunda yenilikler ve teknolojik gelişmeleri hızla benimseyerek teknik şartlara uygun ürünler ve çözümler üretmeyi, bunu yaparken sahip olduğu kaynaktan maksimum verimlilikle kalkınmayı satış sonrasında’da sattığı ürün ve hizmete sahip çıkarak sonuna kadar tam destek veren müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma haline gelmek.

Vizyonumuz

Mona makine sanayi olarak türk sanayisinde konumumuzu güçlendirerek değişim ve gelişime açık güvenilir sürekli kendini geliştiren araştırma ve yenilikçi olmayı ürettiği değerler ile yanlızca sektörel alanda değil tüm insanlığa faydalı değerler üreterek yurtiçinde ve yurtdışında tercih edilen markalar arasında lider olmaktır.

Loading...
Loading...